Yükleniyor...

F1 Bilişim Teknolojileri | f1bt.com

Pazartesi - Cumartesi : 09:00 / 19:00

YEDEKLEME ÇÖZÜMLERİ

Günümüzde veri, en önemli ve vazgeçilmez BT kaynaklarından biridir. Yapılan yatırımların büyük bir kısmı veri saklama, kullanma ve yönetme amacıyla yapılmaktadır. Artan ihtiyaçlara paralel olarak veri saklama teknolojileri de gelişmiş, DAS (direct attached storage), NAS (network attached storage) ve SAN (storage area network) sistemleri yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Sistemlerdeki veri, meydana gelebilecek tüm felaket senaryoları düşünülerek mutlaka manyetik kartuşlarda, firma içerisinde ve/veya dışarıda güvenli ortamlarda saklı tutulmalıdır. Veri Depolama ve Yedekleme Çözümleri, firmaların mevcut durumları analiz edilerek, firmanın bugünü ve yarını ile uyumlu bir yapı stratejisinin oluşturulması, bu yapının entegrasyonu, yönetilmesi ve 7X24 servis-destek hizmetlerini kapsamaktadır.

YEDEKLEME ÇÖZÜMLERİ

F1 Bilişim Teknolojileri, tüm dünyada orta ve büyük ölçekli firmalarda kabul görmüş yedekleme yazılımı üreticilerinin iş ortaklığında, firmaların bilgi sistemlerine özgü yedekleme ve veri yönetimi stratejileri oluşturarak, yedekleme çözümleri sunmaktadır.