Yükleniyor...

F1 Bilişim Teknolojileri | f1bt.com

Pazartesi - Cumartesi : 09:00 / 19:00

about photo

BİZ KİMİZ?

2007 yılından beri bilişim sektöründe faaliyet gösteren çeşitli firmalarda bilgi artırımı ve tecrübeler kazanıldıktan sonra 2016 yılında F1 Bilişim Teknolojileri kurularak bu ünvanla bilgi teknoloji hizmetlerini sunmaya başlamıştır.

İş ve özel hayatımızın vazgeçilmezi olan teknoloji, çok hızlı bir şekilde gelişmekte ve kullanıcılar açısından her alanda kolaylık getirmektedir. Özellikle bilişim teknolojileri altyapılarında problemlerin çözümü ve yeniliklerin takibinin zorlaştığı günümüzde, F1 Bilişim Teknolojileri olarak, sizlere bilişim teknolojilerini bir hizmet olarak sunmaktayız.

F1 Bilişim Teknolojileri bünyesinde bulunan Microsoft sertifikasyonlarına sahip personeli ile IT, Network ve Güvenlik alanında standartlara uygun projelendirme, uygulama ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

  • 2

    ÖZVERİYLE ÇALIŞTIĞIMIZ YIL

  • 50

    MEMNUN MÜŞTERİ

  • 450

    DESTEK VERİLEN KULLANICI

SORULARINIZ VEYA ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ DİĞER KONULAR İÇİN

BİLGİ ALIN...

VİZYONUMUZ

Bilişim teknolojileri alanındaki bilgi ve birikimlerimizi kullanarak ihtiyaç duyulan güvenli, hızlı ve kaliteli hizmeti/ürünü müşterilerimize sunarak kusursuz hizmet şirketi olmaktır.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize sunacağımız her hizmetin güvenilir, kaliteli ve hızlı bir hizmet olmasını sağlamak. Ayrıca iş yükünü ve riski minimum seviyelere indirerek faaliyet gösterdikleri alanlarda başarılarına ortak olmaktır.

ŞİRKET POLİTİKAMIZ

Bilişim sektörünün izlediği gelişim sürecini sürekli takip ederek, değişen ihtiyaçlara çözümler sunmak ve ileriye dönük yeni projelerde en güncel teknolojilerden yararlanılmasını sağlamaktır.

about photo